موزاییک واش بتن (قرمز-مشکی) 30x60cm

  • موجودی: در انبار
  • کد محصول: W311


برچسب ها: واش بتن, موزاییک واش بتن, کفپوش بتنی پرسی, نوین بتن پارس


گروه تولیدی نوین بتن پارس  در صدد تلاش برای بهترین و بالا ترین کیفیت درمحصولات  موزاییک و محصولات دیگر  خود است چرا که جلب رضایت مشتری یکی از بزرگترین هدف های این شرکت است.
موزاییک واش بتن قرمز و مشکی با سنگ دانه های طبیعی ساخته شده که ملات همگنی دارند و  سنگ دانه های آن تا اخرین لایه وجود دارند.


واش بتن اصل باید دارای ویژگی های زیر باشد :
  • در برش های عرضی و طولی که قطعات واش بتن میخورند ، حباب هوا وجود نداشته باشد .
  • واش بتن باید پس از شکستن ، سنگ و سیمانش از هم جدا نگردند ، یعنی سنگ ها هم در فرآیند شکست ، از وسط شکسته شده باشند .
  • بعد از شکستن یک قطعه از واش بتن باید سنگدانه ها در تمام لایه ها وجود داشته باشد  به طور مثال اگه ضخامت کفپوش 35 میلیمتر باشد باید در تمام 35 میلیمتر آن سنگدانه های رنگی وجود داشته باشند. 


واش بتنی که مشخصات فوق را نداشته باشد ، مقاومت های مکانیکی لازم را نداشته و با تغییر دما  سنگ و سیمانش از هم جدا میگردند. واش بتن , بتن شسته شده ای است که در کف سازی پیاده رو ,حیاط , بام و به طور  کلی  برای محوطه هایی که میخواهیم ظاهری طبیعی داشته باشن استفاده میکنیم  واش بتن یک نوع کفپوش بتنی است که بتن آن از چند ترکیب سنگ دانه معدنی با رنگ طبیعی و سیمان و چسب بتن و...ساخته شده است. در برش های عرضی و طولی که قطعات واش بتن میخورند ، حباب هوا وجود نداشته باشد. واش بتن باید پس از شکستن ، سنگ و سیمانش از هم جدا نگردند ، یعنی سنگ ها هم در فرآیند شکست ، از وسط شکسته شده باشند. بعد از شکستن یک قطعه از واش بتن باید سنگدانه ها در تمام لایه ها وجود داشته باشد  به طور مثال اگه ضخامت کفپوش 35 میلیمتر باشد باید در تمام 35 میلیمتر آن سنگدانه های رنگی وجود داشته باشند.


مشخصات

نام محصول:

موزاییک واش بتن

رنگبندی:

قرمز-مشکی

فرآیند تولید:

فرچه ای/ویبره ای

عیار بتن:

400 کیلوگرم بر متر مکعب

تعداد در هر متر مربع:

5.5  عدد

ظرفیت وانت نیسان:

 30 متر مربع

ظرفیت خاور:

 60 متر مربع

ظرفیت تریلی:

 300متر مربع

طول(L):

 60سانتی متر

ارتفاع(H):

 30سانتی متر

ضخامت (w):

3.5~4  سانتی متر

وضعیت موجودی:

موجود